29.04.2022

Giełda Klasyków i Adam Piotrowski

Na scenie #OWSM o swojej pasji do motoryzacji i jednym z najciekawszych portali z ofertami sprzedaży samochodów klasycznych, opowie Adam Piotrowski, pomysłodawca i właściciel Giełdy klasyków.

Adam reprezentujący Giełdę Klasyków również zdecydował, że wśród eksponowanych samochodów zaprezentuje unikatowe Alpine A610 Turbo.

Miesiąc w miesiąc na stronę Giełda Klasyków zaglądają tysiące pasjonatów, którzy pragną zobaczyć, kupić albo sprzedać klasyczne auto. Każde ogłoszenie otrzymuje autorski opis wprowadzający do oferty, przybliżający historię modelu i wskazujący na mocne punkty modelu. Każdy klient może także zamówić profesjonalną sesję fotograficzną swojego pojazdu, co na pewno ma wpływ na zainteresowanie ze strony kupującego. Autorem zdjęć jest sam Adam, który ukończył ASP w Poznaniu na kierunku fotografia oraz Marta Wiśniewska, która dołączyła do Giełdy Klasyków w 2016 roku.Obecnie oboje dbają o prezentowane i oferowane do sprzedaży auta, również podczas największych imprez o tematyce motoryzacji klasycznej w Polsce.

———————– +48 500 074 075 tmt@tmtmotogroup.comTMT Moto Group ul. Wrocławska 105, ŚwidnicaOtwarte poniedziałek-piątek: 8.00-16.00#tmtmotogroup#centrumtmt#samochodymarzen#swidnica#wystawa#wystawasamochodowmarzen#wystawaswidnica#samochodyswidnica#wystawasamochodow#motorsport#rally#race#oldcar#motoryzacja#garaz#bilety#garażowanie#fanmotoryzacji#motorlove#swidnica#warszawa#szczecin#owsm#premiumcars#gieldaklasykow

Zobacz więcej aktualności