Data produkcji: 1992

Skrzynia biegów: manualna

Przebieg: 34982 km

Moc silnika: 232 KM

Pojemność: 2960 CM3

Paliwo: benzyna

Historia Pojazdu


Samochód pochodzi z rynku niemieckiego, kupiony od autoryzowanego dealera marki Mercedes-Benz Autohaus Alpers Braunschweig przez osobę prywatną, która miała ten samochód do 2008 roku.

Następnie samochód został sprzedany w prywatne ręce kolekcjonera, który samochód trzymał przez 10 lat pod przysłowiowym kocem i zarejestrował go dopiero po dekadzie, czyli w 2018 r.

Samochód w naszym posiadaniu od 2022 roku. Posiadamy liczne rachunki przez cały okres eksploatacji samochodu, oryginalną pierwszą fakturę zakupu auta w niemieckich markach.

Na podstawie analizy przedstawionych dokumentów możemy stwierdzić, że pojazd o parametrach podanych jest pojazdem autentycznym, kompletnym, oryginalnie wyposażonym, w stanie technicznym bardzo dobrym silnika o zapłonie iskrowym, układu przeniesienia napędu, nadwozia, podwozia, układu kierowniczego oraz układu hamulcowego.

Elementy przestrzeni pasażerskiej, tj. tapicerka siedzeń oraz wyposażenie tablicy rozdzielczej w stanie perfekcyjnym – oryginalne i kompletne. Przedmiotowy pojazd jest bez widocznych zmian stylistycznych i konstrukcyjnych.

*pełna lista wyposażenia standardowego i opcjonalnego dostępna w punktach sprzedaży
Cena: na zapytanie

Umów się na wizytę w salonie